Hauraton Odvodnenie

HAURATECH s.r.o. Technické poradenstvo pre HAURATON
Blatnícka 3
831 02 Bratislava / Slovensko
+421 911 977 117
info@hauratech.sk

HAURATON História 2017 až po súčasnosť

2017 - Dizajnový kryt METROPOLIS

Inšpirovaný históriou - vyrobený pre budúcnosť

So zavedením dizajnového krytu „METROPOLIS“, HAURATON pridal novú stránku do svojho sortimentu – vysokú úroveň estetiky. Nové kryty sú nielen funkčné, ale aj vizuálne príťažlivé, s vlnitými asymetrickými riadkami a oblými hranami. Počas vývojovej fázy bolo výzvou navrhnúť kryt, ktorý bude jednoduché vyrobiť a ktorý bude schopný zniesť záťaž až do 400 kN. Aby bol kryt METROPOLIS kompatibilný so žľabmi FASERFIX KS a RECYFIX PRO, bolo potrebné, aby mal správnu šírku a bol všestranný, aby sa prispôsobil unikátnemu systému SIDE-LOCK. HAURATON šiel ešte ďalej a umožnil uchytiť kryt aj dodatočnými skrutkami.


História v obrazoch

 
Inšpirovaný históriou - vyrobený pre budúcnosťzoom
 

2017 – FIBRETEC - nový štýl odvodnenia

Kryty vo farbách ZELEŇ, PIESOK, KAMEŇ a ČIERNA

Inšpiráciou pre nové kryty bol overený čierny FIBRETEC, ktorý od svojho uvedenia na trh v roku 2010 získal rôzne ocenenia. Výroba farebných krytov je zabezpečená pridaním farebného granulátu. Výsledkom je rovnomerne zafarbený kryt, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam aj UV žiareniu. Použitie farebných krytov FIBRETEC je všestranné. Môžu byť použité s produktovou radou RECYFIX PRO 100 a FASERFIX KS 100. Preto spĺňajú požiadavky na použitie pri Inžinierskych aj Občianskych stavbách.

 
Farebný FIBRETECzoom
 
 

2018 – SERVISNÉ ŽĽABY

Bezpečné, osvedčené, výkonné

Servisné žľaby sú ďalšou novinkou, ktorá dopĺňa našu produktovú ponuku. Sú určené pre rýchlu a bezpečnú inštaláciu napájacích a dátových káblov. Ich primárne využitie je v moderných priemyselných zariadeniach, výstavných halách a na štadiónoch. V ponuke sú v dvoch materiálových variantoch - vláknobetón a kompozit. Ich najväčšou výhodou je bezpečnosť, odolnosť voči záťaži, flexibilná inštalácia a jednoduchý prístup ku kabeláži. 

Servisné žľabyzoom
 
 

2018 – PLYTKÉ ŠTRBINOVÉ ŽĽABY

Nízka stavebná výška = estetický vzhľad

Plytké štrbinové žľaby sú špeciálne určené pre odvodnenie námestí a architektonicky náročných priestorov. Skúsenosti ukázali, že v oblastiach, kde je k dispozícii iba nízka stavebná výška, predstavuje odvodnenie problémy. Plytké štrbinové žľaby sú monolitické a vyrábajú sa s uzavretým, alebo dierovaným telom žľabu. Podľa typu tým plnia dve úlohy - bezpečne odvedú povrchovú vodu do kanalizácie, alebo ju infiltrujú priamo na mieste. A ako pri všetkých našich produktoch, obsahujú kompletné príslušenstvo. 

 
Plytké štrbinové žľabyzoom
 
 

2019 – SPORTFIX CLEAN

Filtračný systém na zachytávanie mikroplastov

Vplyv plastového znečistenia je badateľný vo všetkých oblastiach. Z umelých trávnikov sa do prostredia dostane 250-300 kg mikroplastov za rok. HAURATON vyvinul bezpečné a efektívne riešenie pre filtráciu týchto mikročastíc. SPORTFIX CLEAN je žľab s filtračným substrátom, na ktorom sa zachytia uvoľnené mikroplasty z umelých trávnikov. Voda čistená systémom filtračných žľabov sa môže skladovať a používať na iné účely. 

HAURATON za tento inovatívny produkt získal ocenenie Environmental Technology Award Baden-Württemberg 2019.

 
 
Filtračný systém SPORTFIX CLEANzoom
 
 
 
 

HAURATECH s.r.o. Technické poradenstvo pre HAURATON
Blatnícka 3
831 02 Bratislava / Slovensko
+421 911 977 117
info@hauratech.sk

 

Imprint        Privacy policy