• Change country
  • Slovensko

HAURATON Verwaltung GmbH, o.z.z.o.
Blatnícka 3
831 02 Bratislava / Slovensko
+421 2 43637124
info@hauraton.sk

HAURATON História 2006 - 2009

2006 - 50 rokov firmy HAURATON

Budúcnosť nám otvára svet

Oslávili sme 50 rokov od založenia firmy HAURATON a tešíme sa na ďalších 50 rokov. S novou koncepciou značky a s medzinárodne orientovaným myslením sme pripravení prispôsobiť sa požiadavkám čoraz globálnejšieho trhu. Zdravý rast je pre nás naďalej dôležitejší ako rýchly zisk. Tak ako tomu bolo aj v minulosti, ostáva hlavné sídlo spoločnosti v Nemecku, v meste Rastatt. V súčasnosti budujeme nový moderný komplex v mestečku Őtigheim, ktoré je vzdialené asi 5 km od Rastattu.


História v obrazoch

 
HAURATON 2006zoom
HAURATON 2006
 

2008 – S NOVÝM LOGISTICKÝM CENTROM K ĎALŠIEMU RASTU

Rastové tendencie v domácom i zahraničnom obchode

Investíciou do nového logistického centra a výroby zvyšujeme svoju kapacitu v záujme pokrytia stále rastúceho dopytu. Už niekoľko rokov zaznamenávame dvojciferný percentuálny nárast obratu v zahraničnom obchode ale taktiež na domácom trhu v Nemecku. “Pre nás ako stredne veľkú rodinnú firmu hrá sídlo v Nemecku ako materskej krajine výraznú úlohu a preto sme sa rozhodli pre investíciu práve týmto smerom.” hovorí HAURATON Managing Director Marcus Reuter.


 
 
HAURATON v Ötigheimezoom
HAURATON v Ötigheime
 

2009 – HAURATON PRI ŠTARTE FORMULY 1

Najväčší kontrakt v dejinách firmy: odvodnenie okruhu Yas Marina Circuit v Abu Dhabi

S objemom viac ako 20 k odvodňovacích žľabov je najväčším kontraktom v histórii firmy HAURATON. Pre novostavbu pretekárskeho okruhu Yas Marina v Abu Dhabi bol vyvinutý a vyrobený nový typ odvodňovacieho systému RECYFIX HICAP Typ G. Jedná sa o inovatívny, priam revolučný výrobok. Je to prvý systém pozostávajúci z plastového spodného dielu (tela žľabu) a štrbinového nástavca z trvácnej liatiny, ktorý ponúka dlhotrvajúci a bezpečný výkon. Aj z hľadiska logistiky a starostlivosti o projekt boli stanovené nové štandardy: dochvíľna pripravenosť tovaru a know-how potrebné k zabudovaniu na vzdialenosť 5000 km boli bravúrne zvládnuté a prvé línie boli spustené do prevádzky presne podľa plánu 1.11.2009.

 
 
HAURATON v Abu Dhabizoom
HAURATON v Abu Dhabi
 
 
 
 

HAURATON Verwaltung GmbH, o.z.z.o.
Blatnícka 3
831 02 Bratislava / Slovensko
+421 2 43637124
info@hauraton.sk

 

Imprint        Privacy policy