Hauraton Odvodnenie

HAURATECH s.r.o. Technické poradenstvo pre HAURATON
Blatnícka 3
831 02 Bratislava / Slovensko
+421 911 977 117
info@hauratech.sk

Odvodňovacie žľaby RECYFIX PLUS vo Frankfurte

Odvodňovacie systémy HAURATON splnia všetky požiadavkyzoom

Odvodňovací systém HAURATON na "Frankfurt School of Finance & Management"

 

Medzinárodne známa "Frankfurt School of Finance & Management" má nový kampus – a HAURATON poskytol riešenie odvodnenia. Pri výstavbe novej budovy "Frankfurt School of Finance & Management" sa popri najmodernejšom vybavení otvoreného flexibilného kampusu kládol osobitný dôraz na ekologickú udržateľnosť. Univerzita napríklad získava energiu prostredníctvom vlastného fotovoltaického systému a veternej turbíny, ktorá je umiestnená na streche budovy.

 

Vysoko-výkonná línia žľabov pre prestížnu novú výstavbu

HAURATON dokázal zvíťaziť v tomto medzinárodnom projekte nad svojimi konkurentmi s odvodňovacími žľabmi RECYFIX PLUS (v rôznych nominálnych šírkach a výškach). Presvedčivý návrh bol predložený v spolupráci so spoločnosťou August Fichter GmbH z Raunheimu. Náš dlhoročný partner používa žľaby RECYFIX PLUS už dlhé roky a pozná ich rozhodujúce výhody z iných stavebných projektov: žľaby vyrobené z recyklovaného kompozitu majú nízku hmotnosť a tým šetria čas pri inštalácii. Žľaby RECYFIX PLUSodolné voči rozbitiu v porovnaní s inými žľabmi.

 

Výhody odvodňovacích žľabov RECYFIX

Rozhodujúcim faktorom pri získaní tohto projektu bola univerzálnosť ponuky s nominálnymi veľkosťami 100, 150 a 200 mm. Okrem toho bol HAURATON schopný ponúknuť a dodať liatinový pororošt GUGI v rôznych triedach zaťaženia. Skutočnosť, že žľaby s triedou zaťaženia C 250 a žľaby RECYFIX PLUS s triedou zaťaženia D 400 majú vynikajúci vnútorný prietokový profil ukončila pozitívnu argumentáciu. Vzhľad odvodňovacieho systému tiež optimálne dopĺňa sofistikovanú architektúru od architektonickej kancelárie Henning Larsen z Kodane. Návrh zohľadňoval požiadavky ochrany a súčasne vytvoril dynamický komplex ktorý usporiadal a spájal stavebné jednotky rôznych výšok do šachovnicového vzoru.

Bezpečnosť a sofistikovaná architektúra so žľabmi RECYFIX PLUSzoom
Bezpečnosť a sofistikovaná architektúra so žľabmi RECYFIX PLUS
 
Štrbinový žľab ideálny pre sofistikovanú architektúru nového kampuszoom
Štrbinový žľab ideálny pre sofistikovanú architektúru nového kampus
Revízny box pre jednoduchú údržbu odvodňovacej líniezoom
Revízny box pre jednoduchú údržbu odvodňovacej línie
 
 
 
 

HAURATECH s.r.o. Technické poradenstvo pre HAURATON
Blatnícka 3
831 02 Bratislava / Slovensko
+421 911 977 117
info@hauratech.sk

 

Imprint        Privacy policy